سایبرپانک اکشن فتوشاپ و پریست لایتروم

۲۵۰۰۰ تومان

رتبه بندی مورد
0 ۰

این اکشن فتوشاپ و پریست لایتروم سایبرپانک برای ایجاد ظاهری جذاب و واضح طراحی شده است که از بقیه متمایز می‌شود و سبکی صاف و منحصر به فرد ایجاد می‌کند و روی سایه‌های مختلف تمرکز می‌کند. فیلترها بسیار همه کاره هستند و با بسیاری از تصاویر مختلف مانند مد، سبک زندگی، وبلاگ نویسی و حتی عکس‌های محصول بد خلق کار می‌کنند.

برنامه موبایل لایتروم که می‌خواهید ویرایش کنید. روی گزینه‌های پایین به سمت چپ بکشید تا «Presets» را ببینید و روی آن گزینه ضربه بزنید. با مجموعه پریست اخیراً استفاده شده شما باز می‌شود. با ضربه زدن روی نام مجموعه، می‌توانید مجموعه جدیدی را که به تازگی نصب کرده‌اید انتخاب کنید.

این مجموعه پریست شامل چه مواردی است؟

  1. ۳ پریست برای لایتروم موبایل (dng.)
  2. ۳ پریست برای لایتروم دسکتاپ (xmp.)
  3. ۱ اکشن برای فتوشاپ (atn.)
  4. دستورالعمل نصب

سازگاری پریست:

  • لایتروم ۴، ۵، ۶، ۷، CC و لایت روم کلاسیک
  • سازگار با هر دو سیستم عامل مک و کامپیوتر
  • با این نسخه‌ها کار بر روی تصاویر خام و JPEG
  • لایتروم موبایل با یا بدون اشتراک ادوبی کار می‌کند
  • سازگار با دستگاه آیفون یا اندروید

مهم:

لطفاً قبل از خرید، توضیحات محصول را به طور کامل بخوانید، تصاویر محصول را مشاهده کنید و شرایط درهمی را بخوانید. به خاطر داشته باشید که نتایج پریست ممکن است بر اساس هر تصویر جداگانه (مانند نور، مهارت عکاسی، کیفیت تصویر و غیره) متفاوت باشد. توصیه می‌شود برای بهترین نتیجه، فایل‌ها و عکس‌های با کیفیت بالا را ویرایش کنید. با توجه به ماهیت دیجیتالی محصول، بازپرداخت پس از پردازش خرید آسان امکان پذیر (و نه منصفانه) نیست. یک بار دیگر، اگر با فایل‌های خود مشکلی دارید، لطفاً با من تماس بگیرید و من سعی می‌کنم در اسرع وقت پاسخ دهم و وضعیت را اصلاح کنم.

اگر محصولی از ویترین فروشگاه حذف شود، نمی‌توانم تضمین کنم که فایل خریداری شده همچنان در دسترس خواهد بود. همچنین نمی‌توانم تضمین کنم که یک محصول دوباره ارسال شود. لطفاً فوراً خریدهای خود را دانلود کنید و از آن‌ها در منابع پشتیبان معتبر نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

با توجه به ماهیت دیجیتالی این محصول هیچگونه مبادله‌ای و یا بازپرداخت صورت نمی‌گیرد!

۲۵۰۰۰ تومان

0
۰

اطلاعات مورد

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
منتشر شد: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱