پریست لایت روم چیست؟

پریست یا ایستگاه از پیش تنظیم شده چیست؟

پریست لایت روم، افکت های از پیش ساخته شده‌ای هستند که با اجرای آن‌ها تنظیماتی را روی عکس‌های شما اعمال می کند. گوگل پریست را (ایستگاه از پیش تنظیم شده) ترجمه می‌کند که فکر میکنم خیلی ساده و خوب ترجمه کرده است. یا اینجوری میشه گفت که یکسری نرم افزارها وجود دارد.

که بصورت پیشفرض افکت‌هایی دارند که آن‌ها را خیلی راحت و تنها با یک کلیک بر روی عکستون اعمال کنید. خب پریست هم دقیقا همین‌ کار را می‌کند. با این ویژگی که شما خیلی راحت می‌توانید رنگ، نور و هر چیزی که نیاز باشد را به راحتی با توجه به عکس‌هایی که می‌گیرید شخصی سازی کنید.

با پریست لایت روم عکس‌ها را سریعتر ویرایش کنید

هنگامی که از پریست لایت روم استفاده می‌کنید، به تعداد زیادی فیلتر با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید.  با نحوه ذخیره تنظیمات ویرایش عکس خود آشنا شوید و آن‌ها را با یک کلیک اعمال کنید.

رایگان امتحان کنید

پریست خلاقیت شما را آزاد می‌کند

پس ویرایش تصاویر خود را با پریست ساده‌تر کنید.  شما حتی می‌توانید از تعداد از پریست‌های ما که از عکاسان برتر هستند استفاده کنید تا عکس‌های فوری معمولی را به چیزی شگفت انگیز تبدیل کنید.

پریست لایت روم چیست؟

مهارت‌های ویرایش خود را تقویت کنید

بیاموزید که چگونه می‌توانید جلوه‌های مورد علاقه خود را از بهترین پریست لایت روم ایجاد کنید.  با همه تنظیمات نشان داده شده، می‌توانید دقیقاً نحوه دستیابی به ظاهر را ببینید.

پریست لایت روم چیست؟

هر جا و هر زمان ویرایش کنید

با وارد کردن پریست خود به نسخه های دسکتاپ، موبایل و وب لایت روم، به طور یکپارچه روی هر دستگاهی کار کنید.

پریست لایت روم چیست؟

تنظیم دقیق هر عنصر

سطوح موجود مانند: کنتراست، هایلاتها و.. در عکس‌های خود را دقیقاً همان چیزی که می‌خواهید با کم و زیاد کردن اعداد پیدا کنید.  عکسها را سریعتر ویرایش کنید تا بتوانید زمان بیشتری را برای عکاسی صرف کنید.

پریست لایت روم چیست؟

روند کار خود را تسریع کنید

با شخصی سازی کردن پریست‌ها می‌توانید آن را روی عکس‌های پرتره یا عکس‌های عروسی اعمال کنید و هر سری نتایج مطلوبی را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید